תשלום חשבון

סוג מנוי שנה

בחרת להשתמש במנוי: לא משלם.

המחיר הוא ILS 0.00 עכשיו.


פרטי משתמש כבר יש לך משתמש? התחבר כאן

השאר את זה ריק

תנאי השימוש

הצהרת פרטיות ותנאי שימוש באתר www.corvo.co.il

התקנון מיועד לזכר ולנקבה כאחד ומנוסח בלשון זכר מצורכי נוחות בלבד.

כללי

אתר www.corvo.co.il (להלן – “האתר” ו/או קורבו) הינו פלטפורמה של אתר אינטרנט המציעה לגולשים מידע ותכנים בנושא חיי לילה,הכרויות, אופנה, בילויים, מסיבות, אומנות ותכנים מיניים חינוכיים ותכנים הומוריסטיים וסאטיריים.   
אתר www.corvo.co.il דוגל ומאמין ביצירה ואחזקה של מרחב בטוח מהטרדות ופגיעות מיניות. לכן המשתמש מתחייב לשמור על אתיקה
ואחריות אישית בכל סוג של אינטראקציה או פעילות באתר!

 1. במידה וניחשף או יגיעו תלונות/אינפורמציה רלוונטיים לפעילותינו, יש להיות מוכנים להרחקה וסנקציות זמניות או מוחלטות מהאתר ולכל מעורבות וחשיפה לתכנים, אירועים ולפעילות הקשורה לקורבו! כל חריגה או עבירה על חוקי ההתנהגות והנהלים של קורבו כפי שהם מוצגים בדף הנהלים באתר, בין אם באתר ובין אם באירועים/מסיבות שהאתר/קורבו מפעילים ו/או מנהלים – יהוו בסיס להרחקה ולסילוק המשתמש מהאתר ו/או מהאירועים של קורבו.
 2. לצורך שמירה על פרטיות המשתמשים אין מעקב שוטף על הפעילות הפרטית של המשתמשים (כגון: הודעות פרטיות). האתר מאפשר לחסום אפשרות קבלת הודעות ממשתמשים אחרים, ולהתלונן על גולשים המפרים את תנאי השימוש באתר.במידה ותבקשו להתלונן, ו/או במידה ותרצו לכתוב משוב כלשהו, ו/או לשאול שאלה לגבי שירותי האתר – תוכל לבצע זאת על ידי משלוח אימייל לכתובת: support@corvo.co.il
 3. האתר מיועד למבוגרים בלבד ומכיל תכנים בדסמיים וקינקיים רבים ומגוונים.  תכנים אלה עשויים להתפס כאלימים ובוטים ועלולים לגרום לעלבון, כעס ופגיעה כללית למשתמשים רגישים. אישור התנאים מהווה הצהרה כי הנך מודע לכך שהאתר עשוי להכיל תכנים מעין אלו ואף תמונות, טקסטים ומדיה בעלי אופי כזה ומוגדרים כתוכן “למבוגרים בלבד” – הנך נושא באחריות לגבי צפייה בתכנים ו/או במדיה אלו.
 4. אין לפרסם תכנים או מידע העלולים להוות או המהווים הוצאת לשון הרע, פגיעה בפרטיותו או חדירה אליה, התייחסות למצבו הבריאותי של אדם במזיד, הטעיה, התחזות, הפרת זכויות יוצרים וקניין רוחני, פגיעה בזכויות חוזיות או הפרה אחרת של כל דין וחוקי המדינה. אין להתחזות לאדם או משתמש אחר, אין לפרסם פרטים אישיים על אדם/משתמש לרבות פרסום שם אמיתי ללא רשותו של אותו אדם/משתמש, מספר הטלפון שלו, עיסוקו, כתובתו או כל פרט אחר שיפגע בזכויותיו לפרטיות. אלא אם אותו אדם/משתמש נתן את אישורו או מפרסם בפומבי באתר את זהותו.
 5. השימוש באתר הוא מיועד למשתמשים בגירים בלבד! זוהי הצהרה כי אתה בוגר בן 18 שנים ומעלה. הנהלת האתר תפעל לסגירה ומחיקה של חשבונות של משתמשים שאינם בגירים במידה ויעלה חשד או יגיע מידע מבוסס המוכיח כי מדובר בחשבון של קטין.
 6. אין להשתמש באתר או בפלטפורמות האתר והשירותים שהוא מציע כגון: הודעות פרטיות, פורומים, בבלוגים – על מנת לפרסם תכנים מסחריים! צוות האתר שומר לעצמו את הזכות להגשת תביעה בגין הפרה של סעיף זה.
  6.1 זכות השימוש באתר מיועדת לחברי קהילת קורבו ולצרכיהם הפרטיים, חברתיים ובידוריים ולא למטרות מסחריות ו/או להיכרות קבוצתית.
  6.2 תכנים מסחריים ופרסומיים מותרים רק אם זה יעשה בתשלום, ולפי התנאים שיסוכמו בכתב עם צוות האתר ובאישור מפורש בכתב מהאתר ונתון לשיקול הבלעדי של קורבו.
  6.3 פרסום תוכן מסחרי שיאושר על ידי צוות האתר, יותנה באיסור הטעייה צרכנית בכפוף לחוק הגנת הצרכן תשמ”א 1981. העובר על חוק זה עשוי להיות תחת תביעת נזיקין.
  6.4 תביעת נזיקין זו נכונה גם לגבי שאיבת מידע מגולשים באמצעות פרופיל פיקטיבי סמוי לצורך ביצוע פעולת דיוג (Phishing).
  6.5 תשלום עבור פרסום תוכן שיווקי יוצמד למדד המחירים לצרכן החל מחודש ספטמבר 2020.
  לסיכום אין לבצע כל פרסום מסחרי באתר ללא הסכמה מפורשת וברורה מהנהלת האתר!
 7. הינך מאשר כי ידוע לך ומובן לך שהאתר אינו מתחייב או מבטיח מציאת שידוך/דייטים/סקס או כל סוג אחר של אינטראקציה רומנטית ו/או מינית.
 8. החומרים ותכנים שבאתר לרבות המשתמשים הם רכושו של האתר ואין להפיצם או להעתיקתם ללא אישור מפורש בכתב מהאתר. אין להעביר תוכנת מחשב, קוד מחשב או יישומים הכוללים נגיף מחשב (“וירוס”), לרבות תוכנות הידועות כסוס-טרויאני, תולעים (Worms), ואנדלים (Vandals) יישומים מזיקים (Malicious Applications) וכיו”ב ו/או להשתמש או להפריע למחשבים אחרים בניגוד לחוק המחשבים (התשנ”ה 1995).
 9. אין להפיץ או להעביר בפרטי או בציבורי קישורים לאתרים זרים/מתחרים, מיילים או טלפונים וכל אמצעי זיהוי אחר במקומות ציבוריים באתר אלא במקומות המותרים לכך או לחילופין באישור מפורש בכתב מצוות האתר.
 10. צבירת כתובות מייל, מספרי טלפונים ו/או כל אמצעי זיהוי וקשר אחר, ברשימת התפוצה של החברים באתר ללא הסכמתם המפורשת מראש מהווה הפרה בוטה של הסכם זה.
 11. שליחת מסרים באי מייל, במסרונים בסלולר או בכל מדיה אחרת של החברים באתר, לרבות מסירת מידע מזוהה של ועל פרופיל אחר לצד שלישי מהווה הפרה בוטה של הסכם תנאי שימוש זה.
 12. יש לנהוג באחריות בעת שימוש באתר והפונקציות הקהילתיות שבו. אין לפגוע, להעליב או לפגוע בזכויותיו של משתמש אחר בשום צורה במזיד.
 13. האתר שומר לעצמו את הזכות למחוק ו/או להסתיר תכנים, ללא כל הודעה מראש וללא שום הסבר או הצדקה.
 14. האתר אוסר כל שימוש או הפצה של תכנים ומדיה שעוסקים בקטינים, או פרטים אישיים ו/או דרכים ליצירת קשר או פגיעה בפרטיותם.
 15. אין האתר מציג את עצמו או את כותביו או המשתמשים שבו כגורם מקצועי. יש תמיד להתייעץ עם גורמים מוסמכים ומומחים לפני נקיטת כל צעד או גיבוש דעה בנושאים שעולים באתר.
 16. אסור להציף את הפורומים ושאר אזורי השיח והתקשורת בהודעות אישיות/ציבוריות,  וכך גם לגבי אזורי התגובות בהודעות חוזרות שפוגעות באפשרות לנהל דיון תקין ושימוש נעים באתר.
 17. חל איסור להציע או לשדל לשירותי מין בתשלום לרבות ליווי או תמיכה בצורה שניתן יהיה להסיק ממנה שמדובר בהחלפה של כסף במין.
 18. שם המשתמש והסיסמה אשר תזין בהרשמה, ישמשו אותך כנגד שימוש באתר ובפונקציות שלו ולצורך וידוי זהות. שמור על שם המשתמש והסיסמה בחשאיות ואל תמסרו אותם לאף גורם שלישי, על מנת למנוע שימוש לרעה בהם.
  האתר ושירותיו מוצעים כפי שהם –  האתר אינו מציע או מתחייב להתאימו לצרכי המשתמש ו/או למטרותיו.
 19. זוהי אחריות המשתמש/מנוי לדווח במייל התמיכה של האתר, אודות כל שימוש לרעה ו/או חשד לשימוש לא מאושר במנוי, ועל כל הפרת אבטחה אשר ידועה לו כולל אובדן, גניבה, או הפצת סיסמה ללא אישורו של המשתמש.
 20. מסיבות של דיסקרטיות ופרטיות המשתמש, האתר לא ימסור את פרטי ההתחברות של המנוי/משתמש באתר אלא באמצעות כתובת הדואר האלקטרוני לפרופיל, אשר הוזנה על ידי המשתמש.
 21. רבים מתכני האתר מוגדרים מראש כתכנים הומוריסטיים, אומנותיים וסאטריים ולכן אין לפרשם בצורה מילולית, אלה כאמצעים להעברת מסרים בתחומים כגון: תרבות, פילוסופיה, פסיכולוגיה ופוליטיקה.
 22. פרסומים שיוזנו באתר על ידי המשתמשים, לא יהיו באחריות קורבו/האתר לרבות התכנים המוצעים בהם.
 23. אין לאתר את האפשרות לוודא באופן מוחלט ומדוייק את איכות ו/או אמינות התוכן המוצגים בו ולכן, האחריות המלאה לשימוש ופירוש של אותם התכנים היא של המשתמש בלבד. כל נזק שעלול להתעורר הוא באחריותו בלבד.
 24. האתר מכיל תכנים שיווקיים ופרסומיים אשר נמסרים או מוזנים אליו על ידי גורמים אשר נמצאים בהתקשרות עסקית מתוקף הצרכים העסקיים שלהם. האתר אינו לוקח אחראיות או מתיימר לשמש צד בהתקשרות שעלולה להיווצר בין המשתמש והמפרסם.
 25. הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות המלאה לאחסן ו/או להוריד ולהגביל כל תוכן שמאוחסן או משותף באתר ואין האתר מתחייב להציג הסבר או התראה כלשהי לפעולותיו.
 26. חל איסור מוחלט להעלות ו/או לשתף חומר בלתי חוקי או חומר המעודד, או מסייע בביצוע, או מדריך לביצוע עבירה פלילית על פי חוקי מדינת המדינה.
 27. אין לחדור (הקינג), או לנסות לחדור לחשבונות של משתמשים אחרים באתר. אין לנסות לעקוף את מנגנוני האבטחה של האתר או לחפש ו/או ליצור פרצות במערכת. אין להשתמש בשירותים או במידע אודות המיקום של משתמשים אחרים על מנת להטריד, לעקוב, להשמיץ, להונות או לאיים על משתמשים לרבות איסוף או אחסון מידע אישי עליהם.
 28. אין האתר או חברי הצוות שבו וכל מי מטעמו/ם יישאו באחריות ו/או נזק ישיר ועקיף שייגרם למשתמש ע”י צד ג’ בגין הפסקה או השהייה של השירות לרבות בגין ליקויים או פגיעות טכניות בין אם נגרמו במזיד או בשל תקלה כלשהי.
 29. האתר לא לוקח שום אחריות לכל נזק כספי או אחר, ישיר או עקיף שייווצר עקב העלאת תכנים באמצעותך או באמצעות אחרים לרבות פגיעה או איבוד של מסד מידע, תוכנות, שירות חלופי דחוי כולל במקרים בהם היה ידוע  שתרחיש מסוג זה יתכן.
  מבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל הסכום המרבי בו תפוצה לא יעלה על הסכום האחרון ששולם על ידך לאתר.
 30. אחריותך המלאה על התכנים והאינפורמציה שאתה מעלה ו/או משתף לאתר, תחול בין אם האתר ניצל את זכותו ובין אם לאו. האתר או באי כוחו לא לוקחים אחראיות בשום צורה על נזק גופני או נפשי, נלווה או תוצאתי ישיר או עקיף בגין אינטרקציות וירטואליות או פיסיות שנוצרו עם אחרים עקב השימוש באתר.
 31. המשתמש מצהיר שהוא הבעלים של כל הזכויות הרלוונטיות בהם לצורך עמידה בהוראות תקנון זה וכי אינך מפר כל דין או פוגע בצד שלישי בהעלאתם או בפרסומם.
 32. למען הסר ספק ובנוסף לכל המפורט בתקנון האתר, מובהר כי לקורבו/האתר אין כל אחריות על פרסומים או שימוש המתבצע באתר על ידי צד שלישי, לרבות לתוכנו, לדיוק האמור בו ולתוצאותיו.
 33. צוות האתר שומר לעצמו את הזכות לנתר אחר כל הודעה באזורים הפרטיים או גלויים למען שמירה על התקנון והסדר של האתר.
 34. חל איסור להעתיק, להפיץ ו/או להציג בפומבי, לצד שלישי. אף חלק מהאתר או תוכנו ללא הסכמה מפורשת בכתב מהאתר.
 35. האתר שומר לעצמו זכות מלאה, על פי אי אלו נימוקים או סיבות פרטיות או לא וללא שום הודעה מוקדמת, למנוע מהמשתמש/מנוי את השימוש באתר או שימושיו , לעצור או להגביל גישה, לבטל או לשנות את פרטי המשתמש או הרשמתו, לדרוש אימות, להסיר או למחוק כל  תוכן.
 36. האתר שומר לעצמו זכות מלאה להפסיק בכל זמן או נימוק את השירותים והשימוש של האתר, כולל למנויים בתשלום.
 37. כל פגיעה או העלבה של חבר צוות או באי כוחו עלול לחשוף את המשתמש לסנקציות זמניות או מוחלטות.
 38. האתר שומר לעצמו את האופציה לחשוף את האזורים הפומביים כולם או חלקם לצורך קידום במנועי חיפוש ו/או לצרכים שיווקיים.
 39. המשתמש מתחייב לפצות ולשפות את האתר ו/או מי מטעמה בגין כל נזק, הפסד, אבדן או הוצאה, מכל מין וסוג שהוא (כולל הוצאות משפטיות), שנגרמו או ייגרמו לקורבו, הקשורים (במישרין או בעקיפין) לתכנים שהעלה או פרסם באתר ו/או בקשר להפרתו את הוראות תקנון זה או את הוראות הדין או פגיעה בצד שלישי כלשהו; וזאת מיד לאחר דרישתו הראשונה של קורבו, וזאת בנוסף לכל זכות העומדת לאתר על פי כל דין.
 40. האתר מאפשר ללקוחותיו לרכוש כרטיסים לאירועים ומסיבות. רכישת הכרטיסים והשימוש בהם כפופים למדיניות מכירת הכרטיסים בשירות והאתר בו הם נמכרים.
 41. התשלום עבור שירותי האתר יתבצע, אך ורק באמצעות מסירת פרטי כרטיס אשראי תקף אשר ניתן לסליקה על ידי אחת מחברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל כדין כמפורט באתר בעת ביצוע ההזמנה. האתר לא יכבד כל אמצעי תשלום אחר. התשלום יתבצע במועד ביצוע ההזמנה ולאחר מכן לא ניתן יהיה לשנות את אופן (חיוב אחד או קרדיט) ו/או אמצעי התשלום.
  האתר שומר את הזכות להגביל שימושים באתר אשר ניתנים בחינם ולגבות עבורם תשלום בעתיד.
 42. האתר מעת לעת ימחק פרופילים לא פעילים. ידוע לך כי אם הפרופיל שלך באתר לא יהיה פעיל , תהיה הנהלת האתר רשאית למחוק את הפרופיל על תכניו ולבטל את הגישה אליו.
 43. האתר שומר לעצמו את הזכות המלאה לבצע שינויים בתקנון זה, כמו גם בכל אחד מההסכמים, התנאים, המחירים, פרסומים, התקנונים ההוראות וההנחיות שבאתר האינטרנט ו/או של השירותים המסופקים על ידי קורבו/האתר.  זאת בכל עת, מכל סיבה שהיא ובהתאם לשיקול דעתו של קורבו וללא התראה מוקדמת. השינוי ייכנס לתוקף בהתאם להוראה הקבועה בשינוי ביחס לתחילת תקפו ובהעדר הוראה כאמור – עם הפרסום באתר של השינוי או של ההוראה העדכנית (למשל, במקרה של שינוי בתקנון – על ידי עצם פרסום התקנון המעודכן באתר
 44. המשתמש לוקח אחראיות מלאה על הפרסומים האישיים ו/או כל תוכן אישי אחר שהוא בוחר לעדכן לאזורים הציבוריים באתר. כל שיתוף של תוכן אישי ורגיש, חושפת את המשתמש בפני גולשים אחרים ולכן יש להפעיל אחראיות אישית בנושא.
 45. האתר ומערכת www.corvo.co.il יפעל כמיטב יכולתו על מנת להעביר את התכנים ו/או המידע במהירות וקרוב ככל הניתן לזמן אמת, אולם יודגש כי יתכן שהמידע יגיע בשיהוי והשירות ניתן בידיעה ובהסכמה לכך. האתר יפעל בכל הצעדים הסבירים לאבטחת המידע הנמסר על ידי הגולשים ומשתמשי האתר, יחד עם זאת אין לספק אפשרות לאבטח את מערכות המידע והתקשורת אבטחה מושלמת מפני חדירות ופריצות בלתי מורשות ושימוש אסור של צדדים שלישיים וגורמים עם אינטרסים אלו או אחרים. לפיכך הספק לא ישא בכל אחריות, ישירה או עקיפה, במקרים של גילוי ושימוש במידע שנמסר על ידך הנובע, במישרין או בעקיפין, מחדירות בלתי מורשות של אחרים או כתוצאה ממעשים ו/או מחדלים אשר אינם בשליטתם.
  מפעילי השירות לא יהיו אחראים לכל שימוש שייעשה על ידי צד ג’ בפרסום המידע שיפורסם על ידי המשתמש.
 46. האתר שומר לעצמו את הזכות לשנות את עיצוב, מערך טכני, התכנים ומראה האתר מפעם לפעם וכן להפסיק את הפעילות באופן מלא ולגולש לא תהייה כל טענה או דרישה עקב כך.
 47. האתר רשאי לבצע שינויים ועדכונים בתקנון האתר ותנאי השימוש בו מפעם לפעם ככה שלפני כל גלישה באתר מומלץ להתעדכן בתקנון ותנאי השימוש שלו.
 48. האתר שומר לעצמו את הזכות המלאה לנהל את מערכת הניקוד/דרגות לפי שיקול דעתו האישית או של הצוות. להוסיף ו/או להוריד ניקוד/דירוג או כל סוג אחר של מערכת קיימת של סטטוס ודירוג. ללא הזהרה או נימוק גם אם זה סותר הוראה קודמת, הסבר או פירוט שהופץ ו/או נכתב.

איסוף מידע בעזרת cookies

בכדי לאסוף ולבצע מעקב סטטיסטי, התאמה לדפדפנים השונים, אבטחת המידע והגברת חוויית המשתמש של גולשינו, אנו משתמשים ב “עוגיות” (cookies).מערכת זו מבצעת שמירה של מידע על גבי דפי טקסט במחשב הלקוח כגון מהיכן הגיע אל האתר, כתבות שקרא ומיעל את תהליך הגלישה באתר בכלל.אם המשתמש איננו מעוניין בקבלת cookies ניתן לשנות את הגדרות הדפדפן במחשב המשתמש אך יחד עם זאת, ייתכן וחלק מהתכנים באתר לא יהיו נגישים לו. ניתן לבצע מחיקה ידנית של ה”עוגיות” בכל רגע נתון. איסוף מידע בעזרת cookies בכדי לאסוף ולבצע מעקב סטטיסטי, התאמה לדפדפנים השונים, אבטחת המידע והגברת חוויית המשתמש של גולשינו, אנו משתמשים ב “עוגיות” (cookies). מערכת זו מבצעת שמירה של מידע על גבי דפי טקסט במחשב הלקוח כגון מהיכן הגיע אל האתר, כתבות שקרא ומיעל את תהליך הגלישה באתר בכלל. אם המשתמש איננו מעוניין בקבלת cookies ניתן לשנות את הגדרות הדפדפן במחשב המשתמש אך יחד עם זאת, ייתכן וחלק מהתכנים באתר לא יהיו נגישים לו. ניתן לבצע מחיקה ידנית של ה”עוגיות” בכל רגע נתון.


רגע לפני שממשיכים…

מעוניין/ת לקבל הזמנות/עדכונים למייל

התכנים באתר זה הינם למבוגרים בלבד.
אנא אל תגלוש/י ​באתר אם טרם מלאו לך

18

פתח בווצאפ
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?