הנהלים שלנו

שימו ❤! החוקים נכתבו לאחר מחשבה רבה, מתוך נסיון רב ובשביל להגן עליכן ועליכם.
הם לא נועדו בשביל ׳לחפור׳ או ׳להכביד׳ ומי שלא יכבד אותם ימצא את עצמו מורחק מהמסיבות!

 1. ידוע לי שכל סוג של מגע גופני מחייב קבלת רשות מפורשת! תוך כדי מגע גופני האדם שאיתנו עלול לשנות את דעתו. זו זכותו המלאה, זה מקובל ואנחנו נהיה רגישים ומכבדים! ”לא זה לא“ בכל שלב!
 2. לא אשפוט לרעה לבוש (או העדרותו) של המשתתפים במסיבה. לטובה רצוי ואף מבורך.
 3. לא אשפוט שום פעילות של המשתתפים במסיבה! גם אם היא לא מוכרת לי או לא לטעמי. להזכירכם, אצלנו מעודדים מיניות מכל המינים, צבעים, מגדרים וסוגים!
 4. ידוע לי שאני עשוי לקבל הזמנות לפעילות מינית מהמשתתפים האחרים, הזמנות הן מקובלות כל עוד הן נעשות מתוך כבוד ולא בצורה מטרידה. אנחנו עובדים מאוד קשה על מנת ליצור מרחב בטוח לנשים וגברים (וכל מי שעל הרצף שבינהם) להרגיש חופשיים להכיר אחרים ולחגוג את המיניות שלהם.
 5. תמיד מותר לסרב! הסירוב יהיה מנומס כמו ההצעה עצמה! קיבלתם סירוב? לא זה לא! כבדו והמשיכו הלאה.
 6. אצלנו מותר ורצוי להחמיא! להחמיא על עיניים יפות, חזה שופע ואיבר מבורך. אנחנו לא במשרד, ולא ברחוב, אנחנו משקיעות ומשקיעים מאוד במראה שלנו והערב נשמח לקבל מחמאות על כולו.
 7. נגרמה לכם מבוכה או לא נעים לכם מכל סיבה? פשוט תגידו : “תודה, אבל זה לא נעים לי” אמרו לכם שלא נעים, הפסיקו מייד והמשיכו הלאה!
 8. ידוע לי שחל איסור מוחלט על צילום או הקלטה בכל שטח המסיבה! אסור להוציא פלאפונים בשטח המועדון!!
 9. חובה לשמור על הדיסקרטיות של המשתתפים! מה שקורה במסיבה נשאר במסיבה!
 10. תקפו אותכם מינית או בכל צורה אחרת? חובה לדווח לצוות dmים! לשם כך הם נמצאים בכל שטח המועדון! תוכלו לזהות אותם לפי זוהרון על היד .
 11. חובה להישמע להוראות הצוות!
 12. חובה לזרוק זבל לפח! תהיו מתורבתים!
 13. תירוץ כמו “אבל הייתי שיכור” לא מתקבל אצלנו! קשה לך לשלוט בעצמך תחת השפעת אלכוהול? אל תשתה!
 14. חל איסור מוחלט וחריף על שימוש בסמים במסיבה. איך ניתן לתת או לקבל הסכמה לאקט מיני אם לא נמצאים בפיכחות? 
 15. אני מתחייב כי קראתי את פירוט האירוע (מי שקיבל הזמנה ומתכוון להגיע)-ה“אודות“ באיוונט.
 16. דרס קוד הוא חובה ועלול להשתנות ממסיבה למסיבה !
 17. המסיבות שלנו הן פרטיות למוזמנים בלבד ואין לאף אחד את הרשות להגיע עם אדם שלא קיבל מאיתנו הזמנה! גם אם מדובר בבני זוג! מי שרוצה לקבל הזמנה שולח הודעה לדף שלנו ועונה על השאלות !
 18. הסעיף הזה נועד לבדוק אם באמת קראתם את המסמך ולא סתם מערבבים אותנו. על מנת שנוכל לברור נכון את האורחים שלנו, בבקשה תכתבו את המשפט – ”נכנסים יוצאים“ (בהתכתבות שלנו בדף הפיסבוק מיד אחרי שסיימתם לקרוא) על מנת לוודא שקראתם את הנהלים שלנו ואתם מאשרים אותם.
 19. עישון רק באזורים המותרים ומסומנים ככאלה.

תודה שקראתם!

Our Code of Conduct

 1. I am aware that any form of physical contact requires explicitly expressed permission and that others involved may change their mind. If so, I will respect their choice. NO is NO at any point!
 2. I will not criticize the clothing (or lack thereof) of the participants.
 3. I will not criticize any activity of the participants, even if if it’s unfamiliar to me/not to my liking. (We want to remind you that we encourage sexuality of all sexes, genders, colors and types!)
 4. I am aware that I may receive sexual invitations from other participants. This is acceptable as long as it is done in a respectful manner. (We work hard to create a safe space for people (of all genders) to become acquainted and celebrate sexuality.
 5. I/anyone else may always refuse! Any refusal will be made as politely as the offer itself. (Got a no from someone? Move on respectfully)
 6. Compliments are always welcomed and encouraged! Someone has nice eyes/legs, or outfit? Tell them! We’re not in the office or street, we’ve all put in effort towards our appearance – all parts of it!
 7. Embarrassed or feeling uneasy for any reason? A “Thanks, but this doesn’t suit me” will do. Someone says the same to you? Stop immediately!
 8. Photography/recording of all kind are strictly forbiddenin all areas of the event. Cellphones are not permitted on the club floors.
 9. We require discretion of all participants. What happens at the party stays at the party.
 10. Assaulted sexually or in any other way? Report to a DM immediately! (Dungeon Monitor identified throughout the club by glowing armbands)
 11. You are required to listen to party staff members at all times!
 12. Be civilized – clean up after yourself!
 13. Excuses such as “But I was drunk!” are not tolerated! If you can’t hold your liquor – don’t drink.
 14. We prohibit the use of narcotics at our events. How could you receive or give permission if your under the influence of mind altering substances?
 15. Iconfirm that I have read the event details (find “about” section) – relevant to those who have received our invitation and intend to attend.
 16. The Dress Code is a requirement and may vary between events.
 17. Our parties are private and invite only! It is forbidden to bring any person who has not been invited: this includes partners! Those who want to receive an invitation must contact the page and answer our questions.
 18. To make sure you really read the regulations please write – “IN AND OUT” once you finish reading our rules. 
  Write this code immediately after you finish (write it in our messenger conversation session).
 19. Pls smoke only in the permitted and allocated areas for smokers.

Thank you for reading!

כל האמור בנהלים אלו מתייחס באופן שווה לבני שני המינים, והשימוש בלשון זכר הוא מטעמי נוחות בלבד

אם לדעתכם נתקלתם בתוכן פוגעני, יש לידע את מנהל האתר במייל על התוכן הפוגע בבקשה להסירו, ליצירת קשר  לחצו כאן

התכנים באתר זה הינם למבוגרים בלבד.
אנא אל תגלוש/י ​באתר אם טרם מלאו לך

18

פתח בווצאפ
1
צריכים עזרה?
היי,
איך אפשר לעזור?